شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
 
Share/Save/Bookmark
 

​ دستگیری۸۲۷ قاچاقچی مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از افزایش ۲۲ درصدی کشف مواد مخدر در استان خبر داد.
صدای بامداد  سرهنگ غلامی اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش یافته است.

به گزارش صدای بامداد، وی با بیان اینکه از مجموع مواد کشف شده یک کیلو و ۴۱۹ گرم مواد مخدر صنعتی بوده، افزود: بیشتر گرایش مردم استان به مواد مخدر سنتی است.

غلامی با اشاره به انجام بیش از ۲۰ مورد عملیات مشترک، ادامه داد: با توجه به اینکه در مبارزه با مواد مخدر نگاه ملی حاکم است، در این راستا عملیات مشترکی با خراسان جنوبی، رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی، یزد، کرمان، قم و لرستان انجام داده ایم.

وی با بیان اینکه در عملیات های مشترک در سبزوار بیش از ۴۰۰ کیلو گرم مواد مخدر کشف کردیم، گفت: بزرگترین محموله داخل استان نیز مربوط به شهرستان گرمه و کشف ۶۲ کیلوگرم مواد مخدر از یک کامیون بود.

غلامی با اشاره به انهدام هشت باند مبارزه با مواد مخدر، گفت: در نیمه نخست سال جاری ۶۰۷ معتاد و ۸۲۷ قاچاقچی مواد مخدر در استان دستگیر شده اند.

وی ادامه داد: از قاچاقچیان ۴۵ دستگاه خودرو، پنج موتورسیکلت و یک قبضه اسلحه نیز توقیف شده است.

غلامی با اشاره به اجزای طرح های پاکسازی و برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، افزود: طرح های پاکسازی مناطق آلوده استان به طور مستمر انجام می شود.
کد مطلب: 18768
 
مرجع : ایسنا